Sepet boş

Sepetim | Ödeme
   
 Üyelik  Siparis Takibi  Güvenlik  SSS
 
Ana Sayfa
Fiyat Listesi
Sepetim
Hakkımızda
İletişim
   
Kullanıcı Adı Şifreniz
Ara: Gelişmiş Arama
HAFTANIN %50 INDIRIMLI KITAPLARI
Kategoriler Kategoriler
Anne Baba
Astroloji
Ayurveda
Bitkilerle Güzellik
Çocuk
Doğal Tedavi
Eğitim
Ekitap
Elektronik
Genel Kültür
Hipnotizma
Hobi
Kişisel Gelişim
Masaj
Popüler Bilim
Reiki Yoga Feng Shui
Resim Grafik
Rüya
Sağlık
İmalat
İş Hayatı
Zeka Mantık
Şifalı Bitkiler


Yayınevleri Yayınevleri
Bilimteknikyayinevi.comHaberler Haberler


E-Posta adresiniz:
Abonelik 

İnternet Kitapçıları İçin İnternet Kitapçıları İçin
Yeni Çıkan Kitaplar
Fiyat Değişiklikleri
Kalmayan Kitaplar

Fiyat Listesi
Kitap Tanıtımları

Yardım Yardım
İletişim
Güvenli Ödeme
Üyelik Sözleşmesi
Garanti İade Kargo Koşulları
Gizlilik ve Yasal Bildirim
Akademik Kitap Basım Yayın Talebi


Platform :: Garanti İade Kargo Koşulları

Garanti İade Kargo Koşulları

Garanti – İade – Kargo Şartları

 1. Sitemizden satın alacağınız ürünler imalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber gönderilen fatura  garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu nedenle  faturayı saklayınız.
 2. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı ve iade dilekçesini firmamıza göndermeniz gerekmektedir.
 3. İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı firmamızca onaylandıktan sonra bedeli 1-3 hafta içersinde hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu işlem sırasındaki kargo hizmetleri müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.
 4. Bu konu ile ilgili sorularınızı info@platformkitap.com adresine bildirebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünü 7 gün içersinde iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 1. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 2. Orijinal kutusu-ambalajı bozulmuş (Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 3. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 4. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 5. İade etmek istediğiniz ürün - ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İade İşlemleri

 1. Gelen ürün öncelikle iade bölümü tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile  7 gün arasında değişmektedir.
 2. Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içersinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.
 3. Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.

İptal İşlemleri

Verdiğiniz siparişinizi Pazartesi-Cuma günleri saat 15.00' e kadar, Cumartesi saat 12.00'ye kadar 0212 511 22 28 telefonu arayarak ya da
Hizmetlerini arayarak, ya da info@platformkitap.com e-posta adresine bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının kargo payı dahil edilmeden (ürün fiyatı + KDV) şeklinde kesilmesi gerekmektedir.

Paketinizin Kargolanması ve Teslim Politikası

Kargolar genellikle ödemenin makbuzu basıldıktan 2 gün içinde müşteriye gönderilir ve imza alınmadan kargo teslim edilmiş sayılmaz. Farklı bir kurye sistemi seçerseniz o kuryenin size uygulamış olduğu fiyatı kabul etmiş sayılırsınız. Bu durumda kurye – kargo durumunu internetten öğrenebilirsiniz.

Ticaret kuryesi-kargosu ücretlerine posta ücretleri vs. ücretlerin tümünü kapsar ve fiyata eklenir. Ulaşım ücretleri kargonun ağırlığına göre değişir. Bu yüzden tek siparişte daha fazla ürün almanız menfaatinize olacaktır. İki ayrı sipariş ayrı ayrı hesaplandığından kargo – kurye masrafı tek siparişinkine göre daha fazla olacaktır. Kargo seçimini siz yaptığınızdan ötürü kargo senin himayende (kargo esnasındaki tüm yükümlülükler müşteriye/alıcıya aittir.) gönderilir.


İş Bankası İstanbul Bahçelievler Şubesi
PLATFORM YAYIN EĞİTİM TEKSTİL SAN TİCA LTD ŞTİ
Şube: 1081 Hesap No: 0815636
IBAN: TR27 0006 4000 0011 0810 8156 36
Platform Yayincilik ve Dag. San. ve Tic. Ltd. Sti.
Sanayii Mahallesi. Caglayan Sokak No 11Güngören-Istanbul Türkiye
Tel: (212) 511 22 28 Fax: 513 59 71 E-Posta: [email protected]
Sitemizden Kredi Kartlari ve Paypal Ile Alisveris Yapabilirsiniz