Sepet boş

Sepetim | Ödeme
   
 Üyelik  Siparis Takibi  Güvenlik  SSS
 
Ana Sayfa
Fiyat Listesi
Sepetim
Hakkımızda
İletişim
   
Kullanıcı Adı Şifreniz
Ara: Gelişmiş Arama
HAFTANIN %50 INDIRIMLI KITAPLARI
Kategoriler Kategoriler
Anne Baba
Astroloji
Ayurveda
Bitkilerle Güzellik
Çocuk
Doğal Tedavi
Eğitim
Ekitap
Elektronik
Genel Kültür
Hipnotizma
Hobi
Kişisel Gelişim
Masaj
Popüler Bilim
Reiki Yoga Feng Shui
Resim Grafik
Rüya
Sağlık
İmalat
İş Hayatı
Zeka Mantık
Şifalı Bitkiler


Yayınevleri Yayınevleri
Bilimteknikyayinevi.comHaberler Haberler


E-Posta adresiniz:
Abonelik 

İnternet Kitapçıları İçin İnternet Kitapçıları İçin
Yeni Çıkan Kitaplar
Fiyat Değişiklikleri
Kalmayan Kitaplar

Fiyat Listesi
Kitap Tanıtımları

Yardım Yardım
İletişim
Güvenli Ödeme
Üyelik Sözleşmesi
Garanti İade Kargo Koşulları
Gizlilik ve Yasal Bildirim
Akademik Kitap Basım Yayın Talebi


Platform :: Yardım

Yardım

Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Madde 1- Taraflar
Satıcı: platformkitap.com adına Platform Eğitim Yayınları Teks. Tic. San. Ltd. Şti.
Adres: Sanayi Mah. Çağlayan Sok. No: 11-A Güngören - İSTANBUL
Tel: +90 212 511 22 28
Fax: +90 212 513 59 71
E-Posta adresi: [email protected]
Tiiketici:
Ad:
Adres:
Telefon:
E-Posta adresi:
Madde 2- Konu
işbu sbzleşme, www.platformkitap.com internet sitesinden aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünü sipariş arasındaki karşılıklı hak ve yükümlülükleri 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince düzenlenmiştir.
Madde 3- Ürün ve Sipariş Bilgileri
Ürünün adı:
Ürünün adeti:
Ürünün KDV dahil  fiyatı:
Teslimat Ulaşım fiyatı:
Ödeme Şekli:
Madde 4- Fatura ve Teslimat Bilgileri
Fatura Adresi:
Faturadaki Ünvan:
Teslimat Adresi:
Teslim Edilecek Kişi:
Madde 5- Genel Şartlar
18 yaşından küçük kişiler internet sitesinden alışveriş yapamazlar. Tüketici, bu sözleşmeyi okuduğunu teyid etmiş olur. Satıcı, www.platformkitap.com internet sitesinde oluşabilecek dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir.
Satıcı, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. Tüketici, www.platformkitap.com'dan alışveriş yaptığında, bunu kişisel kullanım amaçlı olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olur. Yalnızca Kitabevi bölümünden satış amaçlı kitap satın alınabilir.
Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyid etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, Satıcı tarafından tüketiciye verilmesi gereken adres, telefon, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak teyid etmiş olur. 
Ürün bedeli herhangi bir nedenle ödenmez ya da banka kayıtlarında iptal edilirse, Satıcı ürünün teslim edilmesi yükümlülüğünden kurtulmuş olur. Banka havalesi ya da EFT yoluyla verilen siparişlerin alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin satıcının banka hesaplarında ulaştığının görüldüğü tarihtir.
Tüketici, banka havalesi ya da EFT yoluyla verdiği siparişlerde, 1 hafta içinde ödemeyi gerçekleştirmediği durumda satıcının siparişi iptal edeceğini kabul eder.
Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde, ürünün tesliminden sonra, Tüketiciye ait kredi kartının tüketicinin rızası dışında yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı kullanılması nedeniyle banka veya finans kuruluşunun ürün bedelinin satıcıya ödememesi halinde tüketicinin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde satıcıya gönderilmesi zorunludur.

Madde 6- Satıcının Yükümlülükleri
Satıcı tüketicinin siparişi kendisine ulaştırdığı andan itibaren en geç 1 hafta içerisinde ürünü göndermekle yükümlüdür. Bu süre yazılı olarak bildirildiğinde 10 gün daha uzatılabilir.
Kargo firmasının, ürünü Tüketiciye teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün tüketiciye teslim edilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Siparişi verilen ürünün teslimat adresindeki alıcı tarafından teslimatının kabul edilmemesinden dolayı satıcı sorumlu tutulamaz.

Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla Satıcı, ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan, Tüketiciye eşit kalite ve fiyatta ürün önererek tedarik edilebilir.

Çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Satıcı, sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesini imkansızlaştığını ileri sürerek sözleşme konusu hükümlülüklerini yerine getiremiyorsa bu durumu sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ödemiş olduğu bedeli tüketiciye iade eder.
Tüketici, sipariş verdiği ürünün kendisine veya Teslimat Adresi olarak belirttiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içerisinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Satıcı'ya www.platformkitap.com sitesinde belirtilen iletişim formu, eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünlerin madde 7’de Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler kapsamında olmaması gerekmektedir.
Satıcı, kendisine bildirimde bulunulmadan yapılan iadeleri kabul etmeme hakkına sahiptir.
Tüketici ya da 3. kişi  ürün iadesi ile birlikte kendisine gönderilen fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyalleri, eksiksiz olarak Satıcıya göndermekle yükümlüdür. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.
İade gönderimi sırasında kargo firmalarından iade işlemini gerçekleştiren tüketiciden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma, hasar ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren tüketiciye aittir.
Belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli tüketiciye iade edilir.
Madde 7- Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler
Kesinlikle Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özgü hale getirilen ürünlerde cayma hakkı yoktur.
Tüketici verdiği siparişini Pazartesi-Cuma günleri saat 15.00'e kadar, Cumartesi saat 12.00'ye kadar,  [email protected]’a  adresine bilgi vererek iptal edebilir.
Madde 8- Yetkili Mahkemeler
İş bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile tüketicinin veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda tüketici iş bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
Satıcı:
www.platformkitap.com adına Platform Yayınları Eğitim Teks. San. Tic. Ltd. Şti.


İş Bankası İstanbul Bahçelievler Şubesi
PLATFORM YAYIN EĞİTİM TEKSTİL SAN TİCA LTD ŞTİ
Şube: 1081 Hesap No: 0815636
IBAN: TR27 0006 4000 0011 0810 8156 36
Platform Yayincilik ve Dag. San. ve Tic. Ltd. Sti.
Sanayii Mahallesi. Caglayan Sokak No 11Güngören-Istanbul Türkiye
Tel: (212) 511 22 28 Fax: 513 59 71 E-Posta: [email protected]
Sitemizden Kredi Kartlari ve Paypal Ile Alisveris Yapabilirsiniz